A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendresa Fazliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  14
Qendresa Fazliu është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Alma Jahja

Vjollca Pasku

Drita Lushi

Edja Terpani

Lendita Qeriqi

Drilona Tahiri

Imelda Ahmataj

Suela Sokoli

Emma Borovci

Kristjana


Tags: Qendresa Fazliu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019