A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendresa Ibishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  • Basel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Qendresa Ibishi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 15 Gusht 2012, Qendresa Ibishi publikon videoklipin "Tung Ty Ta Boj". Më datë 15 Korrik 2016, Valton Krasniqi publikon videoklipin "Ku Te Kam O Shpirt", në bashkëpunim me Qendresa....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Adela

Ayssel Kristuli

Verona Berisha

Enia

Lorela Sejdini

Klaudia D.

Vanny (Vanesa Krasniqi)

Elma

Matilda Mati

Keisi


Tags: Qendresa Ibishi, Desa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019