A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendresa Vilaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  36
Qendresa Vilaku është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Eurona Xhemajli

Armonela Gjajku

Kaltrina Shalaku

Diellza B

Valentina Plaku

Drilona Tahiri

Ditaa

Qendresa Hoti

Mimoza Gashi

Kristjana


Tags: Qendresa Vilaku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019