A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendrim Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Qendrim Berisha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Qëndrim Berisha e ka seriozisht me muzikën dhe po e dëshmon me publikimin e projekteve. Më datë 20 Maj 2016, Qendrim Berisha publikon videoklipin "Coco". Këngëtari i ri i skenës muzikore lansoi këngën e parë dhe e filloi me këmbë të mbarë karrierën si këngëtar, pasi ky projekt muzikor plot ritëm dhe i finalizuar me një klip interesant, pati një pëlqyeshmëri të madhe. "Coco" është prodhim i Bing Bang dhe studio e së cilit ka bërë tekstin dhe mu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

Slitta

Flow

Ralien

Albo 06

Fida

Dora

Bess (Familia Ideale)

Kino

J.B.


Tags: Qendrim Berisha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019