A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendrim Lutfiu

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Kërçove 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Qendrim Lutfiu është një këngëtar i njohur. Qëndrim Lutfiu i njohur edhe si Dimi është një këngëtar i njohur nga Maqedonia. Shkollën fillore e kreu në fshati Greshnicë të Kërçovës, i tërhequr pas muzikës që në moshë të re ai vazhdoi shkollën e mesme të muzikës në Tetovë. Aktualisht është në Pragë të mbarimit të studimeve në universitetin e Shkupit në fakultetin e muzikës. Qëndrimi për herë të parë u bë i njohur duke fitur çmimin e parë në manifestimin e Fest Diturisë në vitin 2006. Ai g...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ylber Idrizi

Baggeri

Miki

Ylker Baliu

Aurel Amzai

Elvir Hasani

Shpresim Zylbehari

Gentjan Dema

Burim Hoxha

Hysni Zeqiri


Tags: Qendrim Lutfiu, Dini, Dimi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019