Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qendrim Lutfiu - Luaj S'ka Kufi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Qdo hap do ta veshtroj,te afrohem afer jo sguxoj se vajz e lazdruar je ti,
OoO bejbe ti me ke hutuar u lodha duke tet veshtruar do marr guxim dhe dot them un ty:

refrain
Oo luaj bejbe
Oo dridhe belin,
kjo nate eshte per ne te dy, knaqu sonte ska kufi

Oo luaj bejbe,
knaqu sonte ti luaj ska kufi.

veshtir e kam por do provoj
se provokimet dot si duroj
nga nje vajze e lazdruar si ti
OoO bejbe ti me ke hutuar u lodha duke tet veshtruar do marr guxim dhe do te them un ty:

Oo luaj bejbe

Oo dridhe belin,
kjo nate eshte per ne te dy, knaqu sonte ska kufi

Oo luaj bejbe,
knaqu sonte ti (luaj ska kufi.)x2

OOoooooooooo,eeeeeeeee

luaj ska kufi

Oo luaj bejbe

Oo dridhe belin,
kjo nate eshte per ne te dy, knaqu sonte ska kufi

Oo luaj bejbe,
knaqu sonte ti luaj ska kufi.x2


Ky tekst u dërgua nga Besart Kurtishi

Qendrim Lutfiu - Luaj S'ka Kufi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luaj S'ka Kufi".
3. Video është e këngës "Luaj S'ka Kufi", por nuk këndohet nga Qendrim Lutfiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qendrim Lutfiu:


Komente 0