A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendrim Pllana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Qendrim Pllana është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Shkollen fillore e kreu ne "Pjeter Bogdan" dhe vazhdon shkollen e mesme teknike "28 Nentori" ne Prishtinë. Qendrim Pllana i quajtuar Qendrim Beatbox ka filluar te mirret me muzik prej moshes 15 vjeqare, ku me shum u mirrte me BEATBOX. Më datë 4 Maj 2014, Qendrim Pllana publikon videoklipin "Deri Sa T'jetoj", në bashkëpunim me Geti. Muzika e këngës u punua nga Lyric Master, teksti u shkrua nga Lyric Master, Shkelqim Hoti. Më datë 24 Shtator ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vali Kuqi

Albatrit Muqiqi

ESTTO

Gzim Ukiqi

Enur Pakashtica

Red Bloody

Petrit Geci

Lind Islami

Yll Limani

Egzon Pireci


Tags: Qendrim Pllana, Theqendrim

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019