TEKSTESHQIP

Qendrim Pllana
Pse S'kom Fat
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse S'kom Fat" kënduar nga Qendrim Pllana.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt u lansua para publikut në dimensionin vizual me klip muzikor, i cili u publikua me datë 5 Dhjetor 2018.