TEKSTESHQIP

Qendrim Pllana
Ditëlindja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ditëlindja" kënduar nga Qendrim Pllana.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.