TEKSTESHQIP

Qendrim Pllana
S'du Me T'pa
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'du Me T'pa" kënduar nga Qendrim Pllana.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, ky projekt u bë i disponueshëm tek audienca e gjerë i ilustruar në prizmin vizual edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 26 Prill 2021.