A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendrime Muçoimaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Qendrime Muçoimaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 1 Qershor 2018, Qendrime Muçoimaj publikon videoklipin "Nene"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anula

Lola Kulla

Klodjana Vata

Arjeta Ajredini

Blerta Vlashi

Liljana Stafa

Anida Qarri

Luiza Mara

Burbuqe Esti

Maria Tona


Tags: Qendrime Muçoimaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019