Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Qendrime Muçoimaj
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33

Qendrime Muçoimaj është këngëtare. Më datë 1 Qershor 2018, Qendrime Muçoimaj publikon videoklipin "Nene".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet