Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Qendro është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Dhjetor 2016, Qendro publikon videoklipin "Blocka". Më datë 21 Mars 2017, Qendro publikon videoklipin "X-Bacardy"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Slitta

Floriant Salihu (Flow)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Dora

J.B.

I Panjohuri

Diti-G


Tags: Qendro

Krijo Një Kartolinë