Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Qeyson

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Qeyson është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Shtator 2015, Qeyson publikon videoklipin "A.C.A.B.". Më datë 10 Mars 2017, Qeyson publikon videoklipin "Bitch". Më datë 24 Maj 2017, Qeyson publikon videoklipin "G.J.C.". Më datë 27 Nëntor 2017, Qeyson publikon videoklipin "Kuq E Zi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Luxhi

V-Ton

Lony

Leksy

Ralien

Kingston

Dashoni

Gjaksori

Doni

Tonchee


Tags: Qeyson

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet