Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Coming Soon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Coming Soon".
3. Video është e këngës "Coming Soon", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Coming Soon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Coming Soon
Written by Roger Taylor

Oooo oooo oooo oooo
Oooo oooo oooo oooo
Oh oh oh oh oh oh oh oh oh oh
I get some headaches when I hit the heights
Like in the morning after crazy nights
Oooo oooo oooo oooo
Oooo oooo oooo oooo
Like some mother in law in her nylon tights
They're always
They're always
They're always
They're always
Coming soon
Coming soon, on the outside, of the tracks
You take 'em
The same old babies with the same old toys
The neighbours screaming when the noise annoys
Oooo oooo oooo oooo
Oooo oooo oooo oooo
Somebody nagging you when you're out with the boys
They're always
They're always
They're always
They're always
Coming soon
Coming soon, on the outside of the track
Yeah, yeah, yeah
Watch me now, ooh

They're always
They're always
They're always
They're always
Coming soon
Coming soon, on the outside of the track
Coming soon
Coming soon, on the outside of the track
Yeah yeah yeah


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet