Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Dancer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dancer".
3. Video është e këngës "Dancer", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Dancer  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Words and music by Brian May

I'm not invited to the party
Been sitting here all night
I'm all alone at the party
I don't feel all right
Ain't got no black coat
Ain't got no tie
I gotta shape up now
Come on baby you gotta know why

Take off!
Dancer dancer
I can't live with it I'm gonna die without it
Dancer dancer
Ain't no doubt about it
Dancer dancer
Why don't you kick off your dancing shoes
And come and ride with me? Cool

You're the life and soul of the funk-tion
It took me all night
To get hold of the right introduction
Blew me out of sight
I taste your lipstick
I look in your eyes
You feel fantastic
My body cries

Take off
Dancer dancer
I can't live with it I'm gonna die without it
Dancer dancer
Ain't no doubt about it
Dancer dancer
Why don't you kick off your dancing shoes
And come and ride with me?
Hot space let's go!

Yeah - can I see you baby?
Dancer dancer
I can't believe you're dancing
Dancer dancer
Can't take you home
I can't take you dancing
Dancer dancer
Bring out the funk and dance the night away
Dancer dancer
We got bully
Dancer dancer

Dancer dancer
Dancer dancer
Dance dance dance dance
Dancer dancer


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet