Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Earth

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Earth".
3. Video është e këngës "Earth", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Earth  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00



Earth
(Tim Staffell)

I might be at a table and suddenly I'll catch
a fleeting vision of her crystal seas.
Or I might be standing in a crowded dockyard far away
Underneath a sun I've never seen

'Cos I have seen many worlds for what it's worth
But I will never see again the planet Earth
My Earth

I might be chasing waves of light out toward the rim
where stars are sparse and the cold of space seeps in
but I might be in a bar room drinking methylated gin
and thinking of the places I have been

Yes I have seen many worlds for what it's worth
But I will never see again the planet Earth
My Earth

I have seen many worlds for what it's worth
But I will never see again the planet Earth
My Earth

Cast adrift amongst the stars, I float from sun to sun
Dreaming of the world that gave me birth
All the places I have been remind me there is none
To match the green living hills of Earth

'Cos I have seen many worlds for what it's worth
But I'll never see again the planet Earth
My Earth.






Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet