Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Fight From The Inside

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fight From The Inside".
3. Video është e këngës "Fight From The Inside", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Fight From The Inside  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00A word in your ear, from father to son
Hear the words that I say
I fought with you, fought on your side
Long before you were born
Joyful the sound, the word goes around
From father to son, to son
And the voice is so clear, time after time it keeps
Calling you, calling you on
Don't destroy what you see, your country to be
Just keep building on the ground that's been won
Kings will be crowned and the word goes around
From father to son, to son
Take this letter that I give you
Take it sonny, hold it high
You won't understand a word that's in it
But you'll write it all again before you die
A word in your ear from father to son
Funny you don't hear a single word I say
But my letter to you, will stay by your side
Through the years till the loneliness is gone
Sing if you will, but the air you breathe I live to give you
Father to son
Father to, father to, father to son
Joyful the sound, the word goes around
From father to son, to son
Kings will be crowned, the word goes around
From father to son, to son
Joyful the sound, the word goes around
From father to son, to son
Joyful the sound, the word goes around
From father to son, to son
Joyful the sound, the word goes around
From father to son, to son
Kings will be crowned, the word goes around
From father to son, to son


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet