Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Gimme Some Lovin'

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gimme Some Lovin'".
3. Video është e këngës "Gimme Some Lovin'", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Gimme Some Lovin'  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Hey!
Well my temperature's rising
And my feet left the floor
Crazy people knocking,
'Cause they want some more.
Let me in baby,
I don't know what you got
You better take it easy.
This place is hot.

And I'm
So glad you made it
So glad you made it
You gotta
Gimme some lovin'
Gimme some lovin'
Gimme some lovin' everyday.

Hey!
My head's a-spinning
And I'm floating to sound
Too much is happening
'Cause you're not around
It's been a hard day
And nothing went too good
I'm gonna relax
Like everybody should

And I'm
So glad you made it
So glad you made it
You gotta
Gimme some lovin'
Gimme some lovin'
Gimme some lovin' everyday

Hey!
I feel so good
Everything is gettin' higher.
You better take some time out
'Cause the place is on fire.
Better stop baby
I have so much to do.
We made it, baby.
And it happened to you.

So glad you made it
So glad you made it
You gotta
Gimme some lovin'
Gimme some lovin'
Gimme some lovin' everyday.

So glad you made it
So glad you made it
You gotta
Gimme some lovin'
Gimme some lovin'
Gimme some lovin' everyday.


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet