Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Gimme The Prize

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gimme The Prize".
3. Video është e këngës "Gimme The Prize", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Gimme The Prize  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"A Kind Of Magic"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1986

1986-11-30T23:00:00+00:00Get down make love
Get down make love
Get down make love
Get down make love -
You take my body -
I give you heat
You say you're hungry
I give you meat
I suck your mind
You blow my head
Make love -
Inside your bed - everybody get down make love
Get down make love
Get down make love
Get down make love
Everytime I get hot
You wanna cool down
Everytime I get high
You say you wanna come down
You say it's enough
In fact it's too much
Everytime I get a - Get down, get down
Make love -
I can squeeze - You can shake me
I can feel - when you break me
Come on so heavy - when you take me -
You make love, you make love, you make love, you make love
You can make everybody get down make love
Get down make love
Everytime I get high
You wanna come down
Everytime I get hot
You say you wanna cool down
You say it's enough
In fact it's too much
Everytime I wanna, get down, get down get down -
Get down make love
Get down make love
Get down make love


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet