Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - In Only Seven Days

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "In Only Seven Days".
3. Video është e këngës "In Only Seven Days", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - In Only Seven Days  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Keep your chin up when you're feeling lonely
Don't let 'em get you down
Ain't no use in you sitting all alone
Hanging around
For someone to call
They won't come knocking at all
Don't run and hide
Even if it hurts you inside
So I said
Give as good as you get yeah

If you can't beat them join 'em
You'd better do it cos it makes you feel good
If you can't beat 'em join 'em
You're never gonna help yourself

Come on go, get up, hey
Sure feels good

Keep your big hands off my money
Don't try and pull me down
You're taking me out to wine and dine me
Trying to wind me round and around
And bind me to your legal contract
Rumour has it that you can play it dirty
I'll tell you what I'll do about that, that yeah
I'll play you at your own game

If you can't beat them join them
You'd better do it cos it makes you feel good
If you can't beat 'em join 'em
You're never gonna help yourself yeah

That's good
Play it again

If you can't beat 'em join them
You'd better do it cos it makes you feel good
If you can't beat 'em join 'em
It's everyone for themselves


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet