Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Keep Passing The Open Windows

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keep Passing The Open Windows".
3. Video është e këngës "Keep Passing The Open Windows", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Keep Passing The Open Windows  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Keep Passing The Open Windows
Written by Freddie Mercury

This is the only life for me - yeah
Surround myself around my own fantasy
You just gotta be strong and believe in yourself
Forget all the sadness 'cause love is all you need
Love is all you need

Do you know what it's like to be alone in this world
When you're down and out on your luck and you're a failure
Wake up screaming in the middle of the night
You think it's all been a waste of time
It's been a bad year
You start believing everything's gonna be alright
Next minute you're down and you're flat on your back
A brand new day is beginning
Get that sunny feeling and you're on your way (way)

Just believe - just keep passing the open windows
Just believe - just keep passing the open windows

Do you know how it feels when you don't have friend (friend)
Without a job and no money to spend
You're a stranger

All you think about is suicide
One of these days you're gonna lose the fight
You better keep out of danger - yeah
That same old feeling just keeps burning deep inside (inside)
You keep telling yourself it's gonna be the end
Oh - get yourself together
Things are looking better everyday (day)

Just believe - just keep passing the open windows
Just believe - just keep passing the open windows

This is the only life for me - yeah
Surround myself around my own fantasy

You just gotta be strong and believe in yourselves
Forget all the sadness 'cause love is all you need

Just believe - just keep passing the open windows
Just believe - just keep passing the open windows

You just gotta be strong and believe in yourselves
Forget all the sadness 'cause love is all you need yeah
Love is all you need
Oh baby love is all you need

Just believe - just keep passing the open windows
Just believe - just keep passing the open windows

Just keep passing the open windows
Just keep passing the open windows
Just keep passing the open windows
Just keep passing the open windows
Just keep passing the open windows
Just keep passing the open windows
Keep passing the open windows


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet