Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Need Your Loving Tonight

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Need Your Loving Tonight".
3. Video është e këngës "Need Your Loving Tonight", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Need Your Loving Tonight  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Need Your Loving Tonight
Written by John Deacon

Yeah
Hey hey hey
No I'll never look back in anger
No I'll never find me an answer
You promised me, you'd keep in touch
I read your letter and it hurt me so much
I said I'd never, never be angry with you

I don't wanna feel like a stranger (no)
'Cos I'd rather stay out of danger
I read your letter so many times
I got your meaning between the lines
I said I'd never, never be angry with you

I must be strong so she won't know how much I miss her
I only hope as time goes on I'll forget her
My body's aching, can't sleep at night
I'm too exhausted to start a fight
And if I see her with another guy
I'll eat my heart out 'cos I love, love, love, love her

Come on baby, let's get together
I'll love you baby, I'll love you forever
I'm trying hard to stay away
What made you change, what did I say ?
Ooh I need your loving tonight
Ooh I need your loving
Ooh I need your loving
Ooh I need your loving babe tonight (Hit me)
Ooh I need your loving tonight

No I'll never look back in anger
No I'll never find me an answer
Gave me no warning, how could I guess
I'll have to learn to forgive and forget
Ooh I need your loving
Ooh I need your loving
Ooh I need your loving tonight


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet