Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Rain Must Fall

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rain Must Fall".
3. Video është e këngës "Rain Must Fall", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Rain Must Fall  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Rain Must Fall
Written by Queen

I can see it in your stars
Life is so exciting
Acting so bizarre
Your world is so inviting
Playing really cool
And looking so mysterious - honey
Your every day is full of sunshine
But into every life a little rain must fall
No problem
Uh, be cool now

Anyone who imagines
They can blind you with science
Bully you all over
With property and finance
But you have position
To call the shots and name the price - honey
You found success and recognition
But into every life a little rain must fall
Flow John

You lead a fairy tale existence
But into every life a little rain must fall
Be cool, ha, kiss kiss

Others seem to think
You are over dramatising
Problems at work
So it's hardly surprising
There's little you can do
To alter their opinions - honey
You want a clean reputation
But now you're facing complications
'Cos into every life a little rain must fall
Be cool, get serious, wooh, alright

Play it nice and cool
Play it nice and cool - yeah
Chase me
Ooh, one more time, ha ha, I like it
Leave 'em there


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet