Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Seaside Rendezvous

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Seaside Rendezvous".
3. Video është e këngës "Seaside Rendezvous", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Seaside Rendezvous  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Seaside Rendezvous
Written by Freddie Mercury

Seaside - whenever you stroll along with me
I'm merely contemplating what you feel inside - ooh ooh ooh
Meanwhile I ask you to be my clementine
You say you will if you could but you can't
I love you madly
Let my imagination run away with you gladly
A brand new angle - highly commendable
Seaside rendezvous

I feel so romantic - can we do it again
Can we do it again sometime
Ooh, I like that
Fantastic, c'est la vie Mesdames et Messieurs
And at the peak of the season
The Mediterranean
This time of year, it's so fashionable
Duh duh du du du du duh duh du duh
Duh duh du du du du duh duh
Ooh ooh ooh
I feel like dancing - in the rain
Can I have a volunteer ?
Just keep right on dancing
What a damn jolly good idea
It's such a jollification - as a matter of fact
So tres charmant my dear

Underneath the moonlight - (wooh ooh)
Together we'll sail across the sea - (shine on silvery moonlight)
Reminiscing every night
Meantime - (and in the meantime baby) - I ask you to be my Valentine
You say you'd have to tell your daddy if you can
I'll be your valentino
We'll ride upon an omnibus and then the casino
Get a new facial - start a sensational
Seaside rendezvous - so adorable
Seaside rendezvous - ooh ooh
Seaside rendezvous - give us a kiss


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet