Më mbaj mend (për 1 muaj)

Queen - Love Of My Life Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Love of my life,
You hurt me,
You broken my heart,
Now you leave me

Love of my life cant you see,
Bring it back bring it back,
Dont take it away from me,
Because you dont know what it means to me

Love of my life dont leave me,
Youve stolen my love you now desert me,

Love of my life cant you see,
Bring it back bring it back,
Dont take it away from me,
Because you dont know what it means to me

You will remember when this is blown over,
And everythings all by the way,
When I grow older,
I will be there at your side,
To remind how I still love you
I still love you
I still love you

Hurry back hurry back,
Dont take it away from me,
Because you dont know what it means to me

Love of my life,
Love of my lifeNuk kemi video për këtë këngë.


Queen
Publikimi: 01/01/2007


Queen - Love Of My Life
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love Of My Life".
3. Video është e këngës "Love Of My Life", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Queen:


Komente 0