Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - I Guess Were Falling Out

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Guess Were Falling Out".
3. Video është e këngës "I Guess Were Falling Out", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - I Guess Were Falling Out  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00



You stabbed your knife right in my back
Was it just something that I might have said
Does this mean we're falling out
I guess this means that our love has fallen out
If you wanna make a go
(Ad-libbed lyrics) I will stay

I guess we're falling out
It was just one gone and gone away
I guess we're falling out
Guess we're falling out
Da, da, da, I wanna stay

(An ad-libbed verse)

I guess we're falling out
It was just one long race
I guess we're falling out
Falling out
Yeah, yeah, yeah, falling out, falling out, yeah
Two, three, four

(Ad-libbed lyrics) hey
Make it a whole, a whole, a hey
(Ad-libbed lyrics) yeah
On, and on, and on babe
Ohh
Yeah, yeah, it's a

Falling out
(Ad-libbed lyrics)
(Ad-libbed lyrics) falling out

Hey
Make it a whole, a whole, a hey
(Ad-libbed lyrics) yeah
On, and on, and on babe
Ohh
Yeah, yeah it's a

Falling out, falling out, yeah
Two, three, four
I guess we're falling out
It was just one gone and gone away
I guess we're falling out
Guess we're falling out
Da, da, da, I wanna stay






Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet