Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Feelings

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Feelings".
3. Video është e këngës "Feelings", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Feelings  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Feelings (also known as 'Feelings, Feelings')

This track was written by Brian, possibly as early as 1973, and was recorded for 'News Of The World'. It is a very heavy track, dominated by drums and guitar. This track begins with general studio noise, which extends the track to 2:02. Length 1:55.

Lyrics:

Freddie: Right
Freddie: Nine, number nine, number nine
Freddie: Start

Wooh
Gotta rid of this feeling I'm feeling done
Yes, I've gotta gid rid of this feeling that's under my charm, yes
I've been waiting so long, I've just got to get ah, (unknown lyric)
Yes, got to get a, feeling, feeling babe
Yes, I feel it, I feel it, this feeling's driving me mad, I can't stand it
Got it out here, I've got to give you all that I ever had, sure do

Now that I'm here
I can see you so clearly
It's the way I should say it
It's not what I say it's the way that I say it
It's not how I play it's the way that I play it
Oooh, ooh, ooh, yeah, I feel
Yeah, ow

Oooh, got to get rid of this feeling I'm feeling inside, yeah
Oh, I've got to, I've got to, I've got to get rid of this feeling, my feeling is driving me mad
Oh, now that I'm here, I've got to give you all that I ever had, stop
Ooh


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet