Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Bet Your Bottom Dollar Bill You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bet Your Bottom Dollar Bill You".
3. Video është e këngës "Bet Your Bottom Dollar Bill You", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Bet Your Bottom Dollar Bill You  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Daddy Cool with a ninety dollar smile
Took my money out of gratitude
And he git right outa town - well
I gotta getty up, steady up, shoot him down
Gotta hit that latitude - babe

[REPEAT CHORUS]

Big bad Leroy Brown he got no common
sense - no, no
He got no brains but he sure gotta lot of style
Can't stand no more in this here jail
I gotta rid myself of this sentence
Gotta get out the heat, step into the shade
Gotta get me there dead or alive - babe
Wooh, wooh, big bad Leroy, wooh, wooh,
Wooh, wooh, big bad Leroy - Brown - well

[REPEAT CHORUS]

Big Mama Lulu Belle she had a nervous breakdown
(She had a nervous breakdown)
Leroy's taken her honey chile away
But she met him down at the station
Put a shot gun to his head
And unless I be mistaken
This is what she said
"Big bad, big boy, big bad Leroy Brown
I'm gonna get that cutie pie"
[REPEAT CHORUS]


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet