Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Say It's Not True

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Say It's Not True".
3. Video është e këngës "Say It's Not True", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Say It's Not True  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00(Feat. Paul Rodgers)

[Roger Taylor]
The harder we play
The faster we fall
When we think that we know it all
We know nothing at all

The letter arrives
Like a bolt from the blue
So what's left of your lifes
All your dreams lost to you

Say it ain't true
Say it today
When I open my eyes
When it all go away
Say it's not true
Say it's not real
Can't be happ'nin' to you
Can't be happ'nin' to me

[Brian May]
It's hard not to cry
It's hard to believe
So much heartache and pain
So much reasons to grieve

With the wonders of sience
All the knowledge we've stored
Magic cocktails for life
People just can't afford

[Roger & Brian]
Say it's not true
You can say it's not right
So hard to believe
The size of the crime

[Paul Rodgers]
Say it's not true
You can say it's not right
So hard to believe
The size of the crime

[Solo]

Say it's not true
Say it's not right
It's hard to believe
The size of the crime

Say it's not true
Say it's not real
Could be happning to you
It could be happen to me


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet