Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Black Swan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Black Swan".
3. Video është e këngës "Black Swan", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Black Swan  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Deeper and deeper
Darker and darker
Into the night I soar above the clouds
Moving like lightning, smiling, jeering
The midnight neon beckons me
Underground

The black swan glides, glittering, preening
Feathers afluff, like a giant powder puff
Circles down, head held high
Venus is my love
Venus is my love

Deeper and deeper
Darker and darker
The bi*ches demented scream obscenities
They moved, they used, the fossils follow
Excited grounds, as one they hallow

I see a monster, seeping, creeping
Arms akimbo like a flying makimba
I encountered my heroes eyes, I blushed
Venus is my love
Venus is my love

Medusa, Fusella
Scream
Allow me the pleasure:
I am, I am the devil
In the sky

It's part of a way of life
It's life is between agony and ecstacy
They say love is for the very blind

Deeper and deeper
Darker and darker
Great the needs must be...
To fly!
The black swan smiles, glittering, preening
Feathers are sleek, and staring's all it seeks
Languidly glides to the night
Venus is my love
Venus is my love

Black
Black
Black
Black
Black
Black
Black
Black
Black, ah-ah-ah!
Black, ah-ah-ah!
Black, ah-ah-ah!
Swan!
Black
Black
Black (black, black!)
Black, ah-ah-ah!
Swan!


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet