Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Tear Down The Walls

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tear Down The Walls".
3. Video është e këngës "Tear Down The Walls", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Tear Down The Walls  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Baby beside me
Forget, don't forget
All of the love I bring
Please don't forget
Never

Though
It's a sad affair
Believe me, it's so hard to bare
Tear down the walls, love
Tear down the walls, love, oh
Please don't forget
Tear down the walls

Take me as I am
Please try to understand
Oh, try

Don't drive me to despair
With your cheating when I'm not there
Baby
Baby, I'll take you
Yes, I'll take you
I'll break you, and make you mine

Tear down the walls, love
Tear down the walls, love
Tear down the walls, love
Tear down the walls, love, oh
Open up your heart
Open up your heart
Tear down the walls

Tear down the walls, love
Tear down the walls, love
Tear down the walls, love
Tear down the walls, love
Tear down the walls


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet