Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Time To Shine

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Time To Shine".
3. Video është e këngës "Time To Shine", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Time To Shine  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00With the sun in your eyes and the wind in your face
To heaven you rise in a holy embrace
Your feet on the round your head in the clouds
And you're wondering if you're never coming down

In an istant the mysteries of life will unfold
The myths and the dragons of time will explode
Here's to a real understanding of truth
For compassion and grace to be given their chance too

Raise up your mind
It's time to shine

A moment down through millennium
Unveiling the secrets of song to be sung
Waters of life flowing soft to the touch
Wisdom remembered have we forgotten oh so much

Raise up your mind
It's time to shine
Raise up your mind
Hey, it's time to shine

Let's awaken from barbarity
Into a world of serenity
Beyond the rage of foolish pride
And on to the golden shores of paradise

Raise up your mind
Hey, it's time to shine
Raise up your mind
Hey, it's time to shine
Raise up your mind
Your time to shine
It's time to shine
It's time to shine:


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet