Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Some Things That Glitter

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Some Things That Glitter".
3. Video është e këngës "Some Things That Glitter", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Some Things That Glitter  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Once I loved a butterfly
Don't wonder how, don't ask me why
But I believed what I'd been told
'All things that glitter can't be gold'

Ooooo ooo yeah
All things that glitter can't be gold

Those jealous minds conspired to say
Just let that creature fly away
How can it be she has it all
Her pride is headed for a fall

Ooooo ooo yeah
All things that glitter can't be gold

Oh Lord, what races we run
Seeking our place in the Sun
Reaching and doping we'll find the right one

Now every day a new joy brings
My butterfly grew golden wings
It seems we find as we grow old
Some things that glitter may be gold

Ooooo ooo yeah
Some things that glitter may be gold

So let us mind what's there to see
Before our hearts become too cold
In spite of all that we've been told
Some things that glitter may be gold

Ooooo ooo yeah
Some things that glitter may be gold

Ooooo ooo yeah
Some things that glitter

May be gold


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet