Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Call Me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Call Me".
3. Video është e këngës "Call Me", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Call Me  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Call me if you need my love (my love, babe)
Call me if you need my love
Call me if you need my love
Call me if you need my love
Call me if you need my love
Call me if you need my love

She lives in a luxury
Apartment in the heart of town
I live in the country and
My house is tumbling down (ooh ooh)

Call me if you need my love
Call me if you need my love
Call me if you need my love
Call me if you need my love

I met her in her neighbourhood
I was just passing through
One look was all I took, yeah
One look or two (ooh ooh)

Call me if you need my love
Call me if you need my love
Call me if you need my love
Call me if you need my love

You got my name, you got my number
You got my number, you got my name
Yeah, yeah, yeah

(Have mercy)

Now I'm gonna settle down
Get myself a wife or two
No more of this running around
Like I used to do

Call me if you need my love, babe
Call me if you need my love
Call me if you need my love (oh, babe)
Call me if you need my love
Call me if you need my love (oh, babe)
Call me if you need my love
Call me if you need my love (oh, babe)
Call me if you need my love


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet