Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

R-Jan

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  14
  • Emri i Vërtetë:
  • Arjan Sjarina
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: R-Jan është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Jeton ne qytetin e Prishtines perkatsisht ne lagjen Avalla. Më datë 7 Prill 2017, R-Jan publikon videoklipin "Gang". Më datë 24 Shkurt 2018, R-Jan publikon videoklipin "Bang Bang". R-Jan ka njoftuar se do publikojë së shpejti videoklipin "Benz". Më datë 18 Prill 2018, R-Jan publikon videoklipin "Benz". Teksti u shkrua nga vetë R-Jan, ndersa kenga u punua nga “Big Deal Records”. Videoklipi u prodhua nga XL Films. Më datë 10 Tetor 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Florid

Lum Aliu

Ndriqim Jonuzaj

Ligrit

Malik

Riky Bankroll

Whitey

Nardy

Albo 06

Fida

Tags: R-Jan, Arjan Sjarina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet