R-Jan
R-Jan
R-Jan
  • Emri i Vërtetë:
  • Arjan Sjarina:
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Ditëlindja:
  • 11 Janar
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
R-Jan është këngëtar dhe autor këngësh. Jeton ne qytetin e Prishtines perkatsisht ne lagjen Avalla.

Më datë 7 Prill 2017, R-Jan publikon videoklipin "Gang".

Më datë 24 Shkurt 2018, R-Jan publikon videoklipin "Bang Bang".

R-Jan ka njoftuar se do publikojë së shpejti videoklipin "Benz".

Më datë 18 Prill 2018, R-Jan publikon videoklipin "Benz". Teksti u shkrua nga vetë R-Jan, ndersa kenga u punua nga “Big Deal Records”. Videoklipi u prodhua nga XL Films.

Më datë 10 Tetor 2018, R-Jan publikon videoklipin "Ja Ja". Muzika e këngës u punua nga Big Deal Records, teksti u shkrua nga vetë R-Jan. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films.

Më datë 6 Mars 2019, R-Jan publikon videoklipin "Milano". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga R-Jan. Produksioni audio u realizua nga Big Deal Records.

Më datë 14 Korrik 2019, R-Jan publikon videoklipin "Ma I Forti". Teksti i këngës u shkrua nga R-Jan.

Më datë 20 Janar 2021, R-Jan publikon videoklipin "Drill". Teksti i këngës u shkrua nga R-Jan.

Më datë 10 Prill 2021, R-Jan publikon videoklipin "Stupid". Teksti i këngës u shkrua nga R-Jan.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0