R1TO
R1TO

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


 • Emri i Vërtetë:
 • Arnit Kabashi:
 • Vendlindja:
 • Eferding Austri
 • Jeton dhe vepron në :
 • Austri Austri
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 6 Nentor 1998
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♏ Akrepi

Biografia

BIOGRAFIA: R1TO është një këngëtar. Arnit Kabashi apo R1TO, ka lindur ne Austri. Më datë 6 Nëntor 2019, R1TO publikon videoklipin "Hana" për ditëlindjen e tij. Teksti i këngës u shkrua nga Etritt. Videoklipi u prodhua nga Black Fish Entertainment, ndërsa produksioni audio u realizua nga Genc Prelvukaj. Më datë 22 Korrik 2021, R1To publikon videoklipin "Haram". Teksti i këngës u shkrua nga vetë R1TO....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0