Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rabit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Rabit është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Qershor 2019, Rabit publikon videoklipin "Na Dy", në bashkëpunim me Fjolla Hox. Më datë 11 Gusht 2019, Rabit publikon videoklipin "Konto". Më datë 27 Dhjetor 2019, Rabit publikon videoklipin "Shoqen". Më 6 Janar 2020, Rabit publikon albumin "Nalt Ep". Më datë 1 Maj 2020, Rabit publikon videoklipin "Zero"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentNalt Ep (2020)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Slitta

Dora

Bivak

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Fabiani

Diti-G

Tags: Rabit


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet