Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rabit - Talent
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Talent".
3. Video është e këngës "Talent", por nuk këndohet nga Rabit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rabit - Talent  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

07/02/2020

2020-02-07T15:59:22+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Talent" kënduar nga Rabit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rabit i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Antrax. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

antrax:
ni shej e zotit qitu ne token ton albumi ka shum kang e une shka me kajt at nan se pash e qysh don e shum don do repista kapercejna arav ose neper pista merre ferrarin une pe marr ni kikirez spo ta len nkry nashta nuk je me kesh shoki ama doren edhe une auditist nese sdon une ta du qata te shpis po fol per talent qe te lidh prej ku dole e jo per asi qe ma von dika e marre a eki pi vetit normal qe ta boj hallall apo don pare une ti japi bauschal se kredia ka hyp nalt prej kti momentit mos i thuj te doptat fjal shoki ka cije izeti nese sje interes une tpres para dere se nuk kom pun me gjin qe ju vjen tuli far ere...

refreni 2x:
antrax e do me dit kush kush o talent
antrax e pot kallxoj sko mat trent
antrax e do me dit kush o talent
antrax e pot kallxoj ska mat trent

antrax:
me ta lyp ni talent qato nklip t'farefisit a mos o qaj qe pat dal ne liber te genisit un be genisin me muzik qe nuk tfik qat sakicen te dera nshpi une e shes mem bertit a une ti kur nuk thuhet ni fjal 500 here mos ma permene shoki e une ta thom merre ky plum revolveri qe e lyp tuli qfar beteri se aj sun um teri as me tuli far bageri ..
se nuk jom asi qe gxona po t'shoh une kush jon jonat edi se ku kshyri edi se kur po plakna gjith bon muzik veq per lek sun e lun topin a ne intervista um thu qe eki hotin shtet n'veti valla hamamin tem e kallxoj njerzve koka sa pot dhem une i kqyri tmijat e ti kqyri punt e vetit se e di qe je shpesh ne zvicerr une ti njoh qikat e tezes..

refreni:2x
antrax e do me dit kush o talent
antrax e pot kallxoj ska ma te trent
antrax e do me dit kush o talent
antrax e pot kallxoj sko mat trentt
ANTRAXMë Shumë Këngë Nga Rabit:


Komente mbi këtë këngë