Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rabit - Miami
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Miami".
3. Video është e këngës "Miami", por nuk këndohet nga Rabit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rabit - Miami  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

06/03/2020

2020-03-06T16:00:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Miami" kënduar nga Rabit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rabit i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Do te dua ty gjithmon
e di
me pelqen dhe me mjafton
zemer
teper po te shkon
dhe kur xhelozon
princesha ime
ne te dy teper po shkojm...
Levize trupin mos e ndal
hej sexy lady sexy lady...

Ref
Po shkojna per miami
bojna pushime
per ty kto rreze djelli
o zemra ime - X2

Do te dua ty gjithmon
e di
me pelqen dhe me mjafton
zemer
teper po te shkon
dhe kur xhelozon
princesha ime
ne te dy teper po shkojm...
Levize trupin mos e ndal
hej sexy lady sexy lady...

Ref
Po shkojna per miami
bojna pushime
per ty kto rreze djelli
o zemra ime - X2

Ref
Po shkojna per miami
bojna pushime
per ty kto rreze djelli
o zemra ime - X2Më Shumë Këngë Nga Rabit:


Komente mbi këtë këngë