Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rabit - Zero
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zero".
3. Video është e këngës "Zero", por nuk këndohet nga Rabit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rabit - Zero  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/05/2020

2020-05-01T12:00:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zero" kënduar nga Rabit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rabit i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Chris Brown - Zero

I thought we were great
You took your love back and ran us off track
I counted all the days
'Til you would come back, how stupid was that?

Now you're missing what we used to have
Guess the vodka brought the feeling back
I was caught up in the aftermath
But now, if you really wanna know

[REF.:]
Ask how many nights I've been thinking of you, zero, zero
Gave a hundred percent but all I got from you, zero, zero
I thought you were the one, then you turned and run
Found somebody better, like I never met ya
Ask how many nights I've been thinking of you, zero, zero
(Zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero)
That’s how many f**ks I give, oh

Wake up with a dime
Get up to no good, get up and you could
Go out, free our minds
Like you never would, never understood

[Pre-Chorus 2]
Now you're missing what we used to have
You been creeping 'round my Instagram
I was caught up in the aftermath
But now, if you really wanna know

[REF.:]
Ask how many nights I've been thinking of you, zero, zero
Gave a hundred percent but all I got from you, zero, zero
I thought you were the one, then you turned to run
Found somebody better, like I never met ya
Ask how many nights I’ve been thinking of you, zero, zero
(Zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero)
That’s how many f**ks I give

Broke back then but a nigga rich now
Got dollars, got euros, got yen, I got pounds, zeros, zeros
Calling me up cause your bad check bounced
My new chick one hundred, and she got her own dinero, zero
You think I'm thinking 'bout your ass?

[REF.:]
Ask how many nights I've been thinking of you, zero, zero
Gave a hundred percent but all I got from you, zero, zero
I thought you were the one, then you turned to run
Found somebody better, like I never met ya
Ask how many nights I’ve been thinking of you, zero, zero
(Zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero)
That’s how many f**ks I give
(Zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero, zero)
That’s how many f**ks I give

Rod - Zero

Sa shumë po kërkoj
Kohën ta kthej pas
Shkëlqimin në sytë e tu
Kam kohë që nuk e shoh

Do t'i mbaj gjithmonë në zemër
Momentet që kaluam bashkë

(Refreni)
Pa ty unë s'jetoj
Gjithçka bëhet gri
Pa ty dielli shuhet
Bota s'ka kuptim

Jo ti mos shko
Mos na bëj zero
Ti e di, sa shumë lëndon
E dashur jo
Mos na bëj zero
Kur je veç ti, që më plotëson

Më thuaj çfarë po ndodh
Pse s'të kam më pranë
Do bëj çka ti kërkon
Ne s'mund të rrimë të ndarë

Të luftojmë për dashurinë
Të jemi bashkë në përjetësi

(Refreni)
Pa ty unë s'jetoj
Gjithçka bëhet gri
Pa ty dielli shuhet
Bota s'ka kuptim

Jo ti mos shko
Mos na bëj zero
Ti e di, sa shumë lëndon
E dashur jo,
Mos na bëj zero
Kur je veç ti, që më plotëson.

Ti më thuaj
A mundesh ti?
T'më lësh të vuaj
Pa dashuri

Nikollë Nikprelaj - Zero

Para syve me thua te dua
E pas shpine keq po flet
S'je ajo qe une e kam menduar
Je ma ndyshe krejt komplet x2

Ref...x2
Zero zero je per mua
Zero e asgje me shume
Zero jane fjalet e tua
Prej fillimi e deri ne fund

Para meje zemren ti e hape
U betove n'dashuri
Une te njoh qellimet qe i pate
E di mire se kush je ti x2

Ref...x2
Zero zero je per mua
Zero e asgje me shume
Zero jane fjalet e tua
Prej fillimi e deri ne fund

...

Ref...x2
Zero zero je per mua
Zero e asgje me shume
Zero jane fjalet e tua
Prej fillimi e deri ne fund

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Rabit:


Komente mbi këtë këngë