TEKSTESHQIP

Radoo
Per Ty
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Ty" kënduar nga Radoo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor u përcoll tek artdhashësit i përpunuar me profesionalizëm me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 10 Maj 2018. Komponimi dhe teksti u përgatit nga Mbreti Records, teksa këngën e orkestroi Da Sop.