TEKSTESHQIP

Rafete Behluli Abazi
Edhe Pse Larg Teje
Lyrics

Edhe pse larg teje
ne na ka nda jeta
gjithmon flas me vete
Kosov mirse te gjeta

Gjithmon flas me vete
kosov te vij tek ti
e ta shuaj mallin
qe e kam per ty

Keputa nje lule
dhe e morra ne gji
sa here te me merr malli
kosov te kujtoj ty

Gjithmon flas me vete
kosov te vij tek ti
e ta shuaj mallin
qe e kam per ty

2#Me mir te isha i mjer
e ne token time
se ne dhe te huaj
gjithmon ne mendime

Gjithmon flas me vete
kosov te vij tek ti
e ta shuaj mallin
qe e kam per ty

DËRGOI: