Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Raiders

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Raiders është një grup artistësh. Më datë 21 Qershor 2006, Raiders publikojnë videoklipin "S'ka Perfundim", në bashkëpunim me Ver8 & Phat Beny....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Ex Unit

Zogjte E Nates

Bloody Gangstaz Family

Dpk

G-Street

Okupatorat

Shteti Crew

Angels D.I.Ll.E.R.I-G

Te Tjeret


Tags: Raiders

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet