Më mbaj mend (për 1 muaj)

Raimonda Kovaçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Raimonda Kovaçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 16 Shtator 2010, Raimonda Kovaci publikon videoklipin "Dora E Nenes". Në vitin 2018, Raimonda Kovaci publikon albumin "Live 2018". Më datë 19 Mars 2020, Raimonda Kovaçi publikon videoklipin "Heshtja Jote". Më datë 18 Gusht 2020, Raimonda Kovaçi publikon videoklipin "Krenarin Ma Dha Kryeziu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentLive 2018 (2018)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blerina Gashi

Arbnore Kleçka

Halide Piskala

Sala Maloku

Majlinda Topanica

Drandofile Rama (Filja)

Shemsie Gashi

Xhemile Veselaj

Sanimete Krasniqi

Remzije Strumcaku (Rema)

Tags: Raimonda Kovaçi, Raimonda Kovaci, Rajmonda Kovaçi


Komente mbi këtë artist