Më mbaj mend (për 1 muaj)

Raimonda Moisiu

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
Raimonda Moisiu është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Teuta Osmani

Rina Kolonja

Suela Sokoli

Laureta Durmishi

Xhenisa Memolla

Arsela.P

Eva Kacanja

Mersina Makollari

Dalina Shehaj

Anida Rexha

Tags: Raimonda Moisiu, Raimonda Mojsiu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet