Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rajan Kukaleshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 16 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Rajan Kukaleshi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Aktualisht vazhdon studimet ne Liceun Artistik te Tiranes per piano. Ka mare pjese ne disa konkurse ne piano si: "Tirana talent", Konkursi me "4 duar" ku eshte vleresuar me cmimin e :1 (e pare), 3(e trete). Gjithashtu, ka marre pjese ne aktivitete (konkurse) te kenges. Ne to jane disa role ne opera si: "Ghiani Schici", "Paliago", "Don Giovani", "Boheme" dhe "Flauti magjik". Pjesmarres ne nje musical dhe ne festivalin e kenges i prezantuar me ke...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Denis Prendi

Shpëtim Terolli

Molos Mucolli

Drion Shaqiri

Lorent Mataj

Venis Agaj

Endi Muca

Uran Ismaili

Dielli Veseli

Ylli Gexha

Tags: Rajan Kukaleshi


Komente mbi këtë artist