Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rajmond Prenaj - Vendi Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

s'ka ne bote si vendi im
qe nga lindja ne perendim
e kujtoj me mall qdo agim
qdo lot ne faqe dhe gezim

ref(2)
une po vi tek ti o vendi i parve t'mi
me uroni fat ju shokt e mi
se un po kthehem ne shtepi

ne varfri si femij
nje dashni ma beri gur por s'harrova dashurine
qe ma fale me fort se kurr

ref(2)
une po vij tek ti o vendi im
i parve te mi
me uroni fat ju shokt e mi
se un po kthehem ne shtepi

ref (4)
une po vij tek ti o vendi im
i parve te mi
me uroni fat ju shokt e mi
se un po kthehem ne shtepi


Ky tekst u dërgua nga hatixhe

Rajmond Prenaj - Vendi Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vendi Im".
3. Video është e këngës "Vendi Im", por nuk këndohet nga Rajmond Prenaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rajmond Prenaj:


Komente 0