Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rajmonda Ademi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Sarandë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Rajmonda Ademi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 10 Gusht 2019, Rajmonda Ademi publikon videoklipin "Dashurine Nuk E Blen Dot"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Elona Cenaj

Neta Doko

Mirela Ibrahimi

Klarita Shuli

Dori Hibroj

Irma Marku

Valbona Rushitaj

Xheni Bekolli

Ertea Veis

Sidorela Zeqaj


Tags: Rajmonda Ademi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet